karjeras vadība

Organizators ar ikdienas samaksu: darba apstākļi, atsauksmes

Satura rādītājs:

Video: #4 Femme Fatale – DITA LŪRIŅA-EGLIENA par izaicinājumiem, sevis pilnveidošanu un saviem kompleksiem 2024, Jūlijs

Anonim

Darba piedāvātājs ar ikdienas samaksu ir diezgan populārs studentu un jauniešu vidū. Šim amatam nav nepieciešama īpaša izglītība, kas ir kļuvusi par vienu no tās popularitātes iemesliem. Turklāt tas ietver daļēju nodarbinātību, parasti vakarā, tāpēc studenti to var apvienot ar studijām.

Kas ir veicinātājs?

Ja paskatās uz izcelsmi, jūs varat uzzināt, ka šī profesija ir saistīta ar jebkādu preču un pakalpojumu reklamēšanu. Visu veidu preču un pakalpojumu pārpalikuma laikmetā šī nostāja ir īpaši būtiska. Tagad gandrīz katrā veikalā un uz ielām viscaurbraucamākajās vietās ir veicinātāji.

Šādi "veicinātāji" ir sastopami tur, kur pulcējas daudz cilvēku. Viņi var:

  • izdalīt skrejlapas vai paraugus;
  • piedāvāt produktus degustācijai;
  • dāviniet nelielas dāvanas konkrēta produkta iegādei.

Vienkārši sakot, viņi veic dažādas darbības, kuru mērķis ir piesaistīt patērētāju uzmanību un attiecīgi palielināt pārdošanas apjomus.

Pienākumi

Daudzi interesējas par to, kā norisinās promocijas darba maiņa ar ikdienas maksājumiem. No malas izskatās, ka viņa pienākumi nav sarežģīti. Daži darbinieki klusībā izdala skrejlapas, citi rīko prezentācijas reklamēto preču iegādei.

Tomēr ne visi zina pilnu pienākumu sarakstu, kas parasti jāveic veicinātājam ar ikdienas maksājumu. Viņa pienākumos ietilpst:

  • Konsultācijas ar ieinteresētajiem pircējiem.
  • To produktu iztaujāšana, kuriem patīk produkts.
  • Reklamētā produkta prezentācija.
  • Dāvanas vai dāvanas.

Darba iezīmes

Lai konsultētu klientus, reklamētājam ir jāsaprot produkts. Tāpēc pirms darba uzsākšanas viņam parasti ir jāapgūst informācija un jāatbild uz darba devēja uzdotajiem kontroles jautājumiem vai jāveic klienta priekšā testa prezentācija.

Tas viss nav tik vienkārši. Tāpēc ne katrs veicinātājs, kam maksā ikdienas maksājums, ilgu laiku paliek profesijā. Daži strādā tikai vienā vai divās daļās. Un tad viņi dodas meklēt vienkāršākus apstākļus vai vienkārši izjaucas, dodot priekšroku dzīvot uz citu rēķina. Galu galā ikdienas maksājums nav tik liels, lai kļūtu par stimulu turpināt strādāt.

Perspektīvas

Reklamētājam ar ikdienas atalgojumu Maskavā parasti nav nopietnu karjeras izredžu. Tāpēc šo vakanci bieži uzskata par pagaidu nepilna laika darbu. Par to galvenokārt gūst studentus, kuri netraucē personīgajiem ienākumiem.

Tomēr dažiem no aktīvākajiem veicinātājiem izdodas uzskatīt šo pozīciju par savas karjeras sākuma pozīciju. Nākotnē viņiem izdosies ieņemt šādas vakances:

  • uzraugs
  • vadītājs,
  • reklāmas aģents
  • krājumu koordinators.

Darba apstākļi

Veicinātāja galvenais uzdevums ir pievērst uzmanību precēm, kuras reklamē plauktos. Ar to tiek pamatotas visas pārējās prasības.

  • Reklamētājam jāizskatās glīti, jābūt sabiedriskam. Pieklājīgi un draudzīgi sarunāties ar klientiem. Galu galā uz īsu laiku viņš kļūst par zīmola seju. Klienta attieksme pret reklamēto produktu ir atkarīga no tā, kādu iespaidu viņš radīs pircējam.
  • Jūs nedrīkstat kavēties ar akcijas sākumu. Tāpat promocijas darbiniekam ar ikdienas apmaksas nosacījumiem ir aizliegts atstāt darba vietu. Piemēram, rīkojieties dūmu pārtraukumā vai esat apjucis citu iemeslu dēļ. Organizatoriem ir aizliegts arī sazināties ar kolēģiem, ja darbs tiek veikts pāros. Atbilstību šiem nosacījumiem parasti uzrauga koordinatori. Pārkāpumu gadījumā parasti tiek uzlikti naudas sodi.
  • Nosacījumi uzliek par pienākumu būt aktīvam kampaņas laikā un sākt dialogu ar potenciālajiem pircējiem. Veikt šādu darbu vairākas stundas pēc kārtas nav viegli.

Nav pārsteidzoši, ka darba virzītājs skrejlapu izplatīšanai ar ikdienas samaksu piesaista pretendentus. Tas ir diezgan ērti, jo naudas saņemšanai nav ilgi jāgaida.

Maksājums

Parasti organizētājiem tiek piedāvāta stundas samaksa. Maiņa ilgst vidēji četras līdz sešas stundas.

Nopelnīto maksu var samaksāt ar dažādiem nosacījumiem:

  • projekta beigās;
  • pēc mēneša rezultātiem;
  • katru dienu.

Par maksājuma noteikumiem ir labāk zināt iepriekš. Parasti organizētājus piesaista ikdienas maksājuma iespēja.

Tomēr ne visiem darba devējiem šī shēma patīk. Galu galā veicinātājs, kurš nekavējoties saņēmis samaksu par izmaiņām, iespējams, neierodas uz akciju nākamajā dienā. Šajā gadījumā varas iestādes viņam nevarēs piemērot nekādas sankcijas. Turklāt būs steidzami jāmeklē nomaiņa.

Jums būs smagi jāstrādā pie skrejlapas veicinātāja. Dienas maksājuma atrašana nav tik vienkārša. Ne katrs darba devējs piekritīs sev nelabvēlīgākajiem nosacījumiem.

Kā kļūt par veicinātāju?

Atrast līdzīgu darbu ir viegli. Īpaši lielā pilsētā. Ir vairāki veidi, kā kļūt par veicinātāju.

  • Izmantojiet tiešsaistes vietnes, kas publicē dažādus darbus. Potenciālajiem veicinātājiem ieteicams meklēt sadaļu ar piedāvājumiem reklāmas jomā vai meklēt pozīcijas, kurām nav vajadzīgas noteiktas prasmes. Tieši starp šiem sludinājumiem jūs parasti interesē piedāvājumi.
  • Sazinieties ar reklāmas aģentūru. Ja starp citiem pakalpojumiem tas organizē akcijas, tas regulāri pieprasa veicinātājus. Tieši sazinoties ar aģentūru, jūs varat ātri saņemt darba piedāvājumu.
  • Nestandarta iespēja ir sazināties ar vadītāju, kurš rīko akciju veikalā vai izplata skrejlapas uz ielas. Jūs varat pajautāt, kādā uzņēmumā viņš strādā. Varbūt reklamētājs pat dalīsies ar sava darba devēja kontaktiem.

Vai ir vērts strādāt par veicinātāju ar ikdienas samaksu?

Cilvēki mēdz šaubīties. Ja nevarat izlemt, vai meklēt vakances veicinātāju ar ikdienas maksājumu, bijušo un pašreizējo darbinieku atsauksmes palīdzēs jums izlemt.

Tie, kas iepriekš strādāja pie paaugstināšanas, atstāj daudz strīdīgu viedokļu.

Kāds sūdzas par krāpšanos darba devēju starpā. Diemžēl šī ir diezgan izplatīta situācija Krievijas darba tirgū. Lielākā daļa darba devēju dod priekšroku neslēgt oficiālus līgumus ar organizētājiem. Tāpēc nodevas samaksa paliek vienīgi uz viņu sirdsapziņas. Kāds rīkojas godīgi un maksā algas veicinātājiem. Daži visu veidu naudas sodu aizsegā nenovērtē summu, par kuru sākotnēji tika panākta vienošanās. Ir tādi, kuriem pilnīgi trūkst sirdsapziņas, un viņi nemaksā godīgiem veicinātājiem, kuri ir strādājuši pie visa projekta, nevis par santīmu.

Darbinieki, kuriem paveicas ar darba devēju, parasti ir apmierināti. Galu galā ienākumi no darba par veicinātāju ir labs papildinājums stipendijai.

Starp citām priekšrocībām tiek atzīmēts fakts, ka tas ir vienkāršs darbs. Lai pieteiktos darbam promocijas darbā, jums nav nepieciešams diploms vai sertifikāti.

Plus daudziem - pastāvīga komunikācija ar cilvēkiem. Izejošie darba meklētāji ir apmierināti ar procesu. Un tie, kuriem šīs prasmes nav, to var attīstīt, nemaksājot par dārgiem treniņiem.

Nepilna laika nodarbinātība nozīmē, ka darbu par promocijas darbu var apvienot ar apmācību vai citu vakanci. Un kādu vienkārši piesaista iespēja vairāk brīva laika.

Cik nopelna organizētājs?

Tātad, maksājums parasti notiek katru stundu. Tas vidēji svārstās no 60 līdz 300 rubļiem stundā. Precīzs skaitlis ir atkarīgs no daudziem nosacījumiem, ieskaitot klienta dāsnumu. Vidējā likme organizētājiem ir 100 rubļu stundā, bet dažiem izdodas nopelnīt 500 rubļu un pat vairāk.

Jo stingrākas un specifiskākas prasības klientam izvirza, jo lielāks ir maksājums. Piemēram, dažos gadījumos tiek izvirzītas prasības attiecībā uz:

  • vecums (parasti dod priekšroku algot jaunību);
  • izskats (darbam izstādēs, kur meklē pievilcīgus modeļus);
  • drēbju izmērs (dažreiz jums ir jāstrādā uzņēmuma formas tērpā un pat dzīves izmēra lelles).

Visi šie nosacījumi ietekmē maksājuma summu organizētājam. Jo vienkāršāki nosacījumi, jo zemāka likme. Uzziniet par šādiem jautājumiem iepriekš.