pieņemšana darbā

Saknes strādnieks: kāda veida profesija, amata apraksts, nodarbinātības nosacījumi

Satura rādītājs:

Video: Seminārs par projektu īstenošanas un pārskatu sagatavošanas prasībām 13.09.2018. 2024, Maijs

Anonim

Dažreiz jūs varat redzēt, kā šī nostāja ir saistīta ar citiem: kāds meklē sakņu pavāru-trauku mazgājamo mašīnu, un kāds paziņo par sakņu virzītāju pieņemšanu darbā. Bet, ja ar otro vakanci viss ir skaidrs, tad ir jautājumi par pirmo. Tātad, sakņu strādniece - kāda ir šī profesija un kas ir iekļauts viņas darba pienākumos?

Darba apraksts

Šis darbs pieder ēdināšanas nozarei. Atbildot uz jautājumu, kāda veida profesija ir sakņu strādnieks, iesākumā mēs prezentēsim ēdamistabu lielā produkcijā. Vai arī liela izglītības iestāde. Padomju ēdamistaba ir piemērota arī vizuālai uztverei. Tajā pašā laikā tur var ēst vairāk nekā simts cilvēku. Lai to nodrošinātu, ir vajadzīgs liels personāls - pavāri, izplatītāji, mazgātāji. Tur nepaliks bez darba un ķēniņienes.

Šis ir ēdināšanas uzņēmuma darbinieks, kura pienākumos ietilpst dārzeņu griešana, mazgāšana un apstrāde. Viņa tos šķiro un novāc, sagriež un iztīra, kā arī uzrauga aprīkojuma tīrību.

Ja sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums ir maza kafejnīca vai ēdnīca nelielā skolā, tad atsevišķs darbinieks nav nepieciešams. Bet sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, kas katru dienu baro simtiem un tūkstošiem cilvēku, dārzeņu pārstrāde prasa visas dienas darbu.

Nosacījumi

Profesijai ir maz prasību. Galvenais ir medicīnas grāmatas klātbūtne, jo kornevnitsa darbojas ar izstrādājumiem. Viss pārējais ir vēlmes, kas ir vajadzīgas jebkuram darbam: atbildība, rūpība, tīrība.

Atbildības dokuments

Amata aprakstā tomēr uzskaitītas daudzas lietas, kas sakņu sievietei jāzina. Galvenie no tiem ir:

  1. Nažu asināšanas noteikumi un to kvalitātes prasības.
  2. Zīmes, pēc kurām jūs varat noteikt trūkumus un redzēt augļu un sakņu kultūru trūkumus.
  3. Pīļu, acu un svešķermeņu noņemšanas metodes no augļu un dārzeņu izejvielām.
  4. Personīgās un sanitārās higiēnas noteikumi.

Lielākajai daļai šo zināšanu papildus sadaļai par higiēnu ir arī darba sākums.

Tīmekļa darba analīze

Aplūkojot tiešsaistē pieejamos kornevnitsa vakances par darbu, var izdarīt vairākus secinājumus.

Tā, piemēram, šāds darbs bieži ir saistīts ar nakts maiņu darbu - aptuveni 40% no darba meklēšanas sludinājumiem to nosaka to teksts.

Vakanču skaits ir mazs - pat tik lielā pilsētā, kurā iedzīvotāju skaits pārsniedz miljonu, piemēram, Maskavā, mazāk nekā 70 darba devēji ievietoja sludinājumus par masonu atrašanu, bet daži no viņiem meklēja masonus ar papildu trauku mazgājamās mašīnas pienākumiem.

Maksājums vairumā gadījumu tiek veidots nevis no fiksētas algas, bet no stundas izmaksām.

Šobrīd sievietes ir pieprasītas lielās viesnīcās, restorānos, ātrās ēdināšanas ķēdēs, ēdnīcās.

Spriežot pēc vakancēs publicētajiem skaitļiem, vidējā izpeļņa svārstās no 20 000 līdz 40 000 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.